0

Sepetiniz

Sepette ürün yok.
İskoc Algae

 Kullanmaya karar vereceğiniz tüm ürünlerimizle ilgili aşağıdaki bilgileri sizlerle paylaşmak istedik:

1-      Ürünlerimizin üretilme aşamaları HACCP kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

2-     Kullanacağınız HANA – Spirulina gıda takviye maddesi üretimimizde;

  1. Üretiminde kullanılan hammaddeler sertifikalıdır.

    b.Üretime konu tüm ana-kök hücreler TEKSAS ÜNİVERSİTESİ UTEX ALG BANKASI, İSPANYA ALG BANKASINDA üretilip geliştirilmiş en üst düzeyde saflık ve kalitedekiler satın alınarak Ege Üniversitesi laboratuvarlarında denetlenerek üretime alınmıştır.

  1.   Üretimimizin tüm süreçleri Ege Üniversitesi, Çanakkale Üniversitesi öğretim görevlilerinin danışmanlığı altında, bünyemizde Su ürünleri Mühendisi, Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi ve Biyolog çalışmaktadır.
  1.      Tüm mühendislerimize yüksek lisans eğitimi zorunlu kılınmıştır.
  1.      Ürünlerimiz düzenli olarak iç ve üniversite laboratuvarlarında incelenerek raporlanmaktadır.
  1.       Ürünümüzün içeriğindeki mineral ve protein, fikosiyanin olarak adlandırılan pigment içinde yer almaktadır. Bu pigment, saf olarak ürünlerimizde olup, içerisinden ayrıştırılmamış olduğundan, %100 SAF VE DOĞAL olarak sizlere sunulmaktadır.
  1.      Fikosiyanin ve diğer bazı elementlerin ayrıştırılarak piyasaya sunulduğu diğer rakip ürünler ile karşılaştırma yaparken içerik/fiyat/güvenilirlik etmenlerini göze alınız.
  1.      Fikosiyanin ve diğer ayrıştırılmış elementlerin içeriğine ilişkin “Siyanobakterilerden Elde Edilen Pigment Maddeleri ve Kullanım Alanları” ile ilgili bilgiyi http://dergipark.gov.tr/download/article-file/221859 üzerinden okuyabilirsiniz.
  1.        Açık Alanlarda üretilen, Menşei, üretim şekli ve içeriği bilinmeyen, ülke girişinde yeterli denetim ve inceleme yapılıp yapılmadığı bilinmeksizin; gerek doğrudan gerekse yurt içinde üretilen ürünler yüksek sağlık riski oluşturacağını unutmayın. HANA Spirulina’nın üretimine geçmekteki ilkelerimiz, sonsuza kadar devam edecektir. Hedeflerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda KALİTE, DOĞALLIK, GÜVENİLİRLİK, SAFLIK VE İÇERİKLERİ ile DÜNYA STANDARTLARININ üzerindeüretmeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Awesome Work

You May Also Like

×