0

Sepetiniz

Sepette ürün yok.
İskoc Algae

İskender Uygunbaş

İskoç Organik

Biz, biri Emekli Astsubay, diğeri Avukat olan baba oğul değiliz sadece. Biz, üç nesilin birleştiği, kan bağının ötesinde can ve manevi bağlarla ayrılmaz bir bütün oluşturmuş sağlam bir aileyiz. Biz, ülkesini, milletini seven, manevi değerlerine bağlı, dürüstlük ve doğruluk ilkesinden ödün vermeyen, milleti, ülkesi ve insanlık için neler yapabiliriz düşüncesinde olan, bu düşünce ile yaşam şartlarını değiştirmiş ve kendisini geçmiş nesillerin tükettiği doğal yaşam alanlarını yeniden torunlarına kazandırmaya adamış düşüncenin kurmuş olduğu bir şirketiz.

Bizimle beraber olabilmek için, dürüstlük, çalışkanlık, bilimsellik, maneviyat, cesaret, sınırları aşabilme ve ileriyi görebilme, kendini geliştirebilme istek, amaç ve düşüncesi içinde olmanız gerekir.
Biz, kendimiz ve sevdiklerimize önermeyeceğimiz ürünleri üretmeyen ve üretmeyecek, çalışma ilkeleri katı, kuralcı, yasalara ve hak kavramına bağlı çalışmayı ilke edinmiş bu konuda onurunu, şeref sözünü vermiş bir şirketiz. İnsan, hayvan ve bitkiler için sağlıklı yaşam ortamları sağlamak, doğada var olanı keşfederek doğasına uygun yetiştirmek, geliştirmek ve insan, hayvan ve bitkilerin tüketimine sunmak. 2023 yılında kendi dalında ilk 10 kuruluş arasında yer almak. Geçmiş nesillerin tükettiği doğal yaşamı, tarımı ve gıdaları gelecek nesillerin kullanımına sunmak.

IMG-20160328-WA0005

İskoç Organik %100 Yosun Besin Takviyesi Üretmektedir.

×
Open chat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?