0

Sepetiniz

Sepette ürün yok.
İskoc Algae

Gizlilik Politikamız

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

iskocalgae.com gizlilik politikası neleri kapsar?

Bu gizlilik politikası iskocalgae.com URL’si ile başlayan web sitemizde geçerlidir.

Herhangi bir sitede veya ürün görseli üzerinde iskocalgae.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten iskocalgae.com’ a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurunuz.

iskocalgae.com, size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.

iskocalgae.com’ da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL şifreleme ve 3D Secure (Mastercard Secure Code – Verified by Visa) güvencesindedir, Üye Mağazalar veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremezler. Site operatörleri kredi kartı bilgilerinizin tamamını görüntüleyememektedir.

iskocalgae.com’ dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden mağazamız sorumludur. Ancak sipariş esnasında verilen bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır.

iskocalgae.com  her satışta, üyeye fatura keser.

iskocalgae.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama iskocalgae.com’ dan alışveriş yapacaksanız yada hizmetlerimizden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz, tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak iskocalgae.com cookie bilgisi, iskocalgae.com sayfaları içinde yapmış olduğunuz ürün ve/veya mağaza aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.

iskocalgae.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar:

Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek

Karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklâm sağlamak

Dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

iskocalgae.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.

Bu kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamın korunma ölçüsü nedir?

İnternette güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş Natro network ürünleri kullanmaktayız.

İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

Authentication: Tanıma

Authorization: Yetki Kontrolü (Üye olup olmadığı)

Non-Repudiation: Sorumluluk

Data Protection: Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.

iskocalgae.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

iskocalgae.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik Kullanımı

iskocalgae.com’ da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali işlevi, başka mecralarda yayınlanamaz, iskocalgae.com’ un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

© Copyright

Bu sitedeki “iskocalgae.com” tüm materyalde sağlanan yasal haklar ilgili banka tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat kısıtlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, iskocalgae.com’ un izni olmadan, buradaki her şeyi diğer sunuculara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu hususta acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri iskocalgae.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise iskocalgae.com sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir.

×
Open chat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?